Yükleniyor...

150x225 Bayrak Fiyatları

Marmara Bayrak
Anasayfa / Blog / 150x225 Bayrak Fiyatları

150x225 Bayrak Fiyatları

150x225 Bayrak Fiyatları

150x225 Bayrak Fiyatları

150x225 Bayrak Fiyatları, genellikle raşel veya alpaka kumaş üzerine farklı tekniklerle baskılanarak fabrikasyon olarak üretilmektedir. Üretilen bu Türk bayrağı, birinci sınıf kalitede üretilmektedir. Üretilen bayrak istediğiniz kullanım amacına uygun şekilde tasarlayarak dilediğiniz tarihte dilediğiniz adreste sizinle buluşturulmaktadır. Bu bayraklar genellikle apartman dışarısında veya site içerisinde direklerde, bloklarda dış cephede kullanılmak maksadı ile göndere çekmek amacı ile kullanılmaktadır.

150x225 Türk Bayrağı Özellikleri

150x225 Türk bayrağı kenarları çift dikişli olarak üretilmektedir. Asma amacı ile kullanılıyorsa uçkurluk kısımları bulunmaktadır. Kumaşlar birinci sınıf kumaşlar arasından seçilmektedir. Dış cephede kullanılacak bayraklar, açık hava koşullarına uygun şekilde üretilmektedir. Bu üretim sayesinde satın almış olduğunuz bayrağı yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Baskı fabrikasyon baskısı olarak bilinmektedir. Yıkama ile bayrak üzerinde akmalar veya solmalar söz konusu olmaz. Bu nedenle gönül rahatlığı ile yıkayıp ütüleme imkanına sahip olursunuz. Bayrak, Türk bayrağının eşsiz niteliğine uygun bir şekilde ambalajlanarak tarafınıza ulaştırılır.

150x225 Türk Bayrağı Fiyatları

150x225 Türk bayrağı Fiyatları, diğer bayrak türlerinden daha büyük boyuta sahip olduğu için kullanılan kumaşın ebadında da artış gözlemlenmektedir. Bu nedenle diğer ebatlardaki bayraklardan ücret olarak pahalıya satın alınmaktadır. Bayrak satın alırken tercih edeceğiniz kumaş türü de fiyatın belirlenme noktasında aktif rol oynamaktadır. Birinci kalite olarak üretilen bayraklar orta kaliteli bayraklara oranla daha pahalıdır. Bu bayrakları kullanacağınız mekana göre de tercih edebilirsiniz.