Yükleniyor...

200x300 Türk Bayrağı

Marmara Bayrak
Anasayfa / Blog / 200x300 Türk Bayrağı

200x300 Türk Bayrağı

200x300 Türk Bayrağı

200x300 Türk Bayrağı

200x300 Türk bayrağı, genellikle gösterilerde ve yürüyüşlerde kullanılmak üzere birinci kalite kumaşlardan üretilmektedir. Üretim esnasında farklı teknikler kullanılmaktadır; fakat genellikle fabrikasyon baskısı şeklinde üretim gerçekleştirilmektedir. Bu bayraklar genellikle dış alanlarda kullanıldığı için kumaş tercihi yapılırken uzun seneler boyunca kullanılması maksadı ile kaliteli kumaşlar tercih edilmektedir.

200x300 Türk Bayrağı Özellikleri

200x300 Türk bayrağı, açık havada kullanılan bir bayrak türü olduğu için polyester iplik kullanılarak üretimi gerçekleştirilmektedir. Kumaş tercihlerinde genellikle raşel ya da alpaka kumaş kullanıldığı görülmektedir. Bayrağın kullanımı dış mekanda gerçekleşecekse raşel kumaşın daha fazla tercih edildiği bilinmektedir. İki kumaş türü arasındaki en büyük farklılık alpaka kumaşın mat olması, raşel kumaşın ise örme şekilde gerçekleştiği için alpaka kumaşa oranla parlak yapıda olmasıdır. Bayraklar üretilirken eni ile boyu arasındaki oran korunarak üretim gerçekleştirilmektedir. Soldurma tekniği kullanılarak üretilen Türk bayrağı, bina cephesinde, yürüyüşlerde veya direk bayrağı olarak kullanılmaktadır. Polyester yapılı olarak üretildiği takdirde su tutmaz yapıya sahip olur. Kolay bir şekilde yıkama işlemi gerçekleşebilir ve ütü sıkıntısı yoktur.

200x300 Türk Bayrağı Fiyatları

200x300 Türk bayrağı, diğer ebatlarda bulunan Türk bayraklarından büyük olduğu için fazla kumaş kullanımı nedeniyle farklı şekilde fiyatlandırılmaktadır. Fiyatlandırma esnasında bayrağın büyüklüğü, bayrakta kullanılacak baskılama tekniği, bayrak kumaşı ve iplik türü gibi etkenler dikkate alınmaktadır. Aynı zamanda toplu satışlarda gerçekleştirilen indirimler ile daha az maliyetle 200x300 Türk bayrağına sahip olabilirsiniz.