Yükleniyor...

300x450 Türk Bayrağı Fiyatları

Marmara Bayrak
Anasayfa / Blog / 300x450 Türk Bayrağı Fiyatları

300x450 Türk Bayrağı Fiyatları

300x450 Türk Bayrağı Fiyatları

300x450 Türk Bayrağı Fiyatları

Kumaşı raşel, alpaka,mesh raşel ve paraşüt içermekte ve alanında uzman çalışanlar tarafından kaliteye önem verilerek üretilmektedir. Polyester iplik kullanılarak üretilen Türk Bayrağı bina cepheleri ve direklerde kullanmak üzere tasarlanmıştır. boyutları 300x450  Türk Bayrağı Fiyatları rüzgara ve yağmura karşı dayanıklıdır. Uzun süre kullanıma elverişlidir ve bütün hava koşullarına uygundur. Kurumlar, şirketler ve bireysel kullanımlar için uygundur.

Bayrak Özellikleri

Türk Standartları Enstitüsü standartlarına uygun olan 300x450 Türk Bayrağı sizlerinde gururunu dalgalandırmak için kullanılmaktadır. Alanında uzman mühendislerimiz ve tecrübeli çalışanlarımız ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli kumaşları sunarak sizlere kaliteyi her alanda yaşatıyoruz. Tek kat alpaka kumaş, aplike dikiş ay yıldız, çift dikiş yan kenarlar ve etek ucu,  hasse uçkurluk ve kolon kulpu gibi birçok detaya önem vererek en kaliteli Türk Bayraklarını imal ediyoruz. Bina cepheleri ve direkler için uyumlu bayraklarımızı üstün kalite ve kesintisiz hizmet adı altında en son teknoloji ile üretiyor, siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

İmalatta Bir Numara

300x450  Türk Bayrağı kitle iletişim araçlarından görsel anlamda en görkemli tanıtımların içerisindedir. Ürünlerimizin tamamı iç ortam ve dış ortamda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bayrak imalatında ve tanıtımında bu kadar etkili olması, bayrak imalatında firmamızın göstermiş olduğu hassasiyet ve kaliteli hizmetten kaynaklanmaktadır. Türkiye'nin bütün il ve ilçelerine Türk Bayrağı gönderimi yapılmaktadır. En görkemli bayraklar için sizlerde bizleri tercih edebilirsiniz.