Yükleniyor...

30x45 Sopalı Türk Bayrağı

Marmara Bayrak
Anasayfa / Blog / 30x45 Sopalı Türk Bayrağı

30x45 Sopalı Türk Bayrağı

30x45 Sopalı Türk Bayrağı

30x45 Türk Bayrağı

30x45 Sopalı Türk Bayrağı  ürünü kaliteli bir kumaş üzerine üretilerek tam zamanında teslim edilir. Üretilen ürünler tam sayısıyla ve kararlaştırılan teslim tarihinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Bayrak kumaşı olarak tercih edilen kumaş türü alpaka veya raşel kumaştır. Bu iki kumaş türü bayrakta oldukça güzel görülmektedir. 30x45 Türk bayrağı genellikle elde sallamak amacı ile kullanılmaktadır. Bu bayrak üretilirken soldurma tekniği kullanılarak baskılanır. Bayrak kullanılırken sopalı veya sopasız olarak tercih edilebilir. Süsleme ürünlerde sopa kullanılmazken elde sallama maksadı ile satın alınan bayraklarda sopa kullanılmaktadır.

30x45 Türk Bayrağı Nerelerde Kullanılır?

30x45 Türk bayrağı, genellikle milli bayramlarda ve milli törenlerde yapılan kutlamalarda elde sallanmak maksadı ile kullanılmaktadır. Aynı zamanda milli bayramlarda okullarda gerçekleştirilen törenlerden önce yapılan süslemelerde de bu bayrak türü kullanılmaktadır.

Gerçekleştirilecek toplantılarda da bu ebatlarda Türk bayrağı kullanarak toplantı salonunda düzenleme yapılabilmesi mümkündür.

30x45 Türk Bayrağı Fiyatları

30x45 Türk bayrağı fiyatları genellikle üretilen kumaş kalitesine göre farklılık arz etmektedir. Polyester iplikten üretilen bayraklarda fiyatlandırma farklılıkları da söz konusudur. Aynı zamanda Türk bayrağı satın alırken toplu şekilde gerçekleştirilen satın alma işlemlerinde hesaplamalar farklı şekilde gerçekleştirilmektedir. Kullanım amacınıza göre Türk bayrağının hangi kumaşa baskılanması gerektiğini seçebilirsiniz. Seçiminizi gerçekleştirdikten sonra 30x45 Türk bayrağı adedini belirleyerek hesaplama aşamasına geçilmesini sağlarsınız. Satın almış olduğunuz Türk bayrakları ile bayramları veya toplantıları daha coşkulu şekilde yaşama imkanına erişirsiniz.