Yükleniyor...

600x900 Türk Bayrağı

Marmara Bayrak
Anasayfa / Blog / 600x900 Türk Bayrağı

600x900 Türk Bayrağı

600x900 Türk Bayrağı

600x900 Türk Bayrağı

Türk milletinin simgesi olarak kullanılan, al rengin içinde beyaz yıldız ve hilal kullanılarak özelleştirilmiş 600x900 Türk Bayrağı dikdörtgen biçiminde tasarlanmıştır. Al rengini vatanımız uğrunda toprağa düşen şehitlerimizden alan Türk Bayrağımız en önemli günlerimiz olan milli bayram günleri ve birçok günlerde sergilenmektedir. Gururumuzun ve bağımsızlığımızın simgesi olan bayrağımızı üretirken üstün kalite ve hizmete kesinlikle özen gösteriyoruz.

Kaliteli Üretim

Son teknoloji ekipmanlar, uzman çalışanlar ve disiplinimizle sizlere en kaliteli Türk Bayrağını imal ederek hizmete sunuyoruz. Kalıcı rengi ilk günkü yeniliğini koruyarak akmayacak şekilde kaliteli üretilen bayraklarımızı istediğiniz her ortamda kullanabilirsiniz. Bina cephelerinde, blok cephelerinde ve sitelerde kullanılabilen Türk bayrağımız her türlü hava koşuluna uygun üretilmektedir. Rüzgara ve yağmura dayanıklıdır. 600x900 Türk Bayrağı sizlerin gururunu sergilemeye her ortamda kaliteli hizmet ile sürdürüyor. İstenildiği zaman uygun sıcaklık değerleriyle yıkanabilir ve temizlenebilir şekilde üretilmektedir.

Millet Simgesi

En mükemmel ve görkemli seyir görselimiz olan Türk bayrağımız, kullandığımız ürün kalitemiz ile ve uzman çalışanlarımız ile titiz bir şekilde üretilmektedir. Birinci sınıf raşhel örme kumaş kullanılarak A kaliteden asla şaşmıyoruz. Uçkurluk kısmında kulpları vardır. Hem gönderde hemde cephelerde kullanabilirsiniz. Türkiye'nin tüm illerine ve ilçelerine 600x900 Türk Bayrağı ulaştırıyoruz. Hızlı ve güvenilir sistemimizden sizlerde sipariş verebilirsiniz. Bina cephesi, belediye, resmi daire gibi arzu edilen alanlarda kullanıma uygundur. Tüm ürünlerimiz TSE standartlarına uygun olarak üretilmektedir.