Yükleniyor...

70x105 Türk Bayrağı

Marmara Bayrak
Anasayfa / Blog / 70x105 Türk Bayrağı

70x105 Türk Bayrağı

70x105 Türk Bayrağı

70x105 Türk Bayrağı

70x105 Türk bayrağı, tercihinize göre alpaka veya raşel kumaş türlerine farklı tekniklerle basılarak dilediğiniz tarihte size ulaştırılmak üzere üretilmektedir. 70x105 Türk bayrağı genellikle açık havada kullanılmaktadır. Açık havada kullanıldığı için dış cephe koşulları dikkate alınarak bunlara dayanıklı olması sağlanmaktadır. Üretim esnasında kullanılan tekniklerle uzun yıllar boyunca yıpranmadan bayrağı kullanabilirsiniz.

70x105 Türk Bayrağı Özellikleri

70x105 Türk bayrağı özellikleri incelendiği zaman kumaş türünü müşterinin belirleyebileceği görülmektedir. Genellikle Türk bayrağı üretilirken alpaka veya raşel kumaş türü tercih edilmektedir. Yıkama konusunda sorun yaşatmayan bu bayrağı dilediğiniz gibi yıkayıp ütüleyerek seneleri aşkın zaman diliminde kullanabilirsiniz. Bayrağın bağlama ipleri genellikle uçkur kenarlarında bulunmaktadır. Bu bağlama iplerini kullanarak direk bayrağı olarak kullanabilme imkanına erişirsiniz. 70x105 Türk bayrağı genellikle direk bayrağı veya bina cephelerine asma amacı ile kullanılmaktadır.

70x105 Türk Bayrağı Fiyatları

70x105 Türk bayrağı fiyatları genellikle üretim aşamasında kullanılan tekniklerle ve üretimde kullanılan kumaş türlerine göre değişim göstermektedir. Kumaşlar genellikle farklı kalitelerde olmaktadır. Orta kaliteli bir kumaş kullanılarak üretilen Türk bayrağı, iyi kaliteli bir kumaş üzerine baskılanan Türk bayrağına oranla daha uygun fiyatlıdır.

Türk bayrağı satın alırken hangi amaçlarla ve nerede kullanmak istediğinize karar vererek siparişi gerçekleştirmelisiniz. Türk bayrağını evinizde kullanmak istiyorsanız orta kaliteli bir bayrak tercih edebilirsiniz. Fakat bayrağı açık havada kullanmayı planlıyorsanız dış hava koşullarına dayanıklı bir bayrak tercih edebilirsiniz.