Yükleniyor...

800x1200 Türk Bayrağı Fiyatları

Marmara Bayrak
Anasayfa / Blog / 800x1200 Türk Bayrağı Fiyatları

800x1200 Türk Bayrağı Fiyatları

800x1200 Türk Bayrağı Fiyatları

800x1200 Türk Bayrağı Fiyatları

Polyester iplik kullanılarak üretilen Türk Bayrağı istenilen her ortamda gönül rahatlığı ile kullanılabilecek şekilde imal edilmektedir. Kaliteye önem vererek raşel, alpaka,mesh raşel kumaşları ve paraşüt kumaşı kullanılmaktadır. Son teknoloji ekipmanlar, uzman çalışanlar ve disiplinimizle sizlere en kaliteli Türk Bayrağını imal ederek hizmete sunuyoruz. 800x1200 Türk Bayrağı Fiyatları dikdörtgen biçiminde tasarlanmıştır.

Bayrak Kalitesi

Kalıcı rengi ilk günkü yeniliğini koruyarak akmayacak şekilde kaliteli üretilen bayraklarımızı istediğiniz her ortamda kullanabilirsiniz. Türk bayrağımız, kullandığımız ürün kalitemiz ile ve uzman çalışanlarımız ile titiz bir şekilde üretilmektedir. Tek kat alpaka kumaş, aplike dikiş ay yıldız, çift dikiş yan kenarlar ve etek ucu,  hasse uçkurluk ve kolon kulpu gibi birçok detaya önem vererek en kaliteli Türk Bayraklarını imal ediyoruz. Bina cepheleri ve direkler için uyumlu bayraklarımızı üstün kalite ve kesintisiz hizmet adı altında en son teknoloji ile üretiyor, siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. 800x1200 Türk Bayrağı rüzgara ve yağmura karşı dayanıklıdır. Uzun süre kullanıma elverişlidir ve bütün hava koşullarına uygundur.

Türkiye'nin  Bayrağı

Türkiye'nin bütün il ve ilçelerine Türk Bayrağı gönderimi yapılmaktadır.  A kalite kumaş kullanılarak üretilen bayrağımız Türk Standartları Enstitüsü standartlarına uygun şekilde üretilip sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Firmalarda ve resmi dairelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 800x1200 Türk Bayrağı her koşulda sizlerin gururuna üstün kalitesiyle ortak olmaya gün geçtikçe devam ediyor. En kaliteli ürünler için bizimle irtibata geçin.