Yükleniyor...

Bayrak Resmi

Marmara Bayrak
Anasayfa / Blog / Bayrak Resmi

Bayrak Resmi

Bayrak Resmi

Bayrak Resmi ; Eğer firmanızın logosunun dış mekanda asılmasını istiyorsanız. Hava durumuna karşı korunmalı ve dayanıklı olmalıdır.

Bu yüzden dış mekan bayraklarında genellikle Raşel kumaş tercih edilir. Bu kumaşın tercih edilmesinin sebebi kumaşın dışarıdan beğenilen parlak bir özelliğe sahip olması ve şiddetli rüzgara ve yağmura dayanıklı olmasıdır. Dış mekan bayrakları için bu kumaş kesinlikle vazgeçilmezdir.

Raşel kumaş dışında İpekli kumaş da üretim de tercih edilir. İnce parlak dokusu ve hassastır. Bu kumaş türü yüksek maliyetlerden dolayı pek tercih edilmemektedir. İç mekan için ise özellikle masa bayrakları için saten tercih edilir. Parlak dokusuyla birlikte kırlangıç flamalarda özellikle kullanılır.

Bir ihtimal olarak Gönder bayraklarında da çift taraflı olarak kullanılabilir. Eğer evinizin camına veya balkonunda milli bayramlarımızda türk bayrağı asmak istediğinizde alpaka kumaş bayrağı tercih etmelisiniz. Günlük kullanıma uygundur ve kalın pamuklu yapısı vardır. Ayrıca deseni pürüzsüz yapıdadır. Günlük kullanım ve İç mekanlar için idealdir. Bayrak, ülkemizin simgesi olmaya devam etsin.