Yükleniyor...

Flama

Marmara Bayrak
Anasayfa / Blog / Flama

Flama

Flama

Flamalar, kurum ve özel şirketler, okullar için istediğiniz özelliklere göre üretilir. Genellikle masa aksesuarı olarak tercih edilir. Özel davetlerde de fazlasıyla tercih edilirler. 5 çeşide ayrılırlar. Bu modeller ise Düz Flama, Üçgen Flama, Kırlangıç Flama Yuvarlak Flama ve Sivri Flamadır. Şirketler ve kurumların fazlaca tercih ettiği bir reklam yapma şeklidir. Ayrıca Flama üretiminde tercih edilen kumaş türü genellikle satendir.

Kurum ve özel şirketinizin logosunu yaptırmak istediğinizde saten kumaşı ve serigraf baskı veya dijital baskı ile aynı anda baskı yapılıyor ve ısı ile birleştiriliyor. Bu teknik genellikle bütün tiplerde uygulanır ve oldukça dayanıklıdır. Yapımında genellikle saten ve polyester kumaşları tercih edilir. Müşterilerin isteklerine göre de bu özellikler boyutlarına kadar değişebiliyor. Özel isteklerinize göre teslimat süresinde değişiklik olmamaktadır. Belirlenen tarihte hiçbir aksaklık olmadan ürünler size ulaşıyor.

Flama Ölçüleri

Ölçüler V, T, L tiplerine göre değişmektedir. V tipi bayraklar 15x22,5 ölçülerindeyken, T ve L tipleri 8,5x24 ebatları tercih edilir. Tabiki bu ebatlar sizin özel isteğinize göre değişir ve ona göre şekillenir. Ayrıca masa bayrakları olarak tekli, çifti ve üçlü olarak da kullanılabilmektedir. Direği ile birlikte üretilmesini isterseniz ürünün malzemesi paslanmaz alüminyum, pirinçten veya Galvaniz saç krom kaplamadan da yapılabiliniyor.

V tipi Flama, genellikle özel derneklerde, konferans salonlarında, toplantılarda tercih edilir. T ve L tipleri ise çalışma masalarında.