Yükleniyor...

Flama Bayrak Tasarımı

Marmara Bayrak
Anasayfa / Blog / Flama Bayrak Tasarımı

Flama Bayrak Tasarımı

Flama Bayrak Tasarımı

Flama Bayrak Tasarımı ;  Kurum & kuruluşun logolu flama fiyatları ihtiyaca özel ebatlarda üretilmektedir. Çift dikiş uygulaması kenarlarda uygulanarak göndere çekilirken sağlamlığı arttırıldı.

Flamanın tek kat rakel kumaş yüzeyine dijital baskı tekniğiyle hazırlanması titizlikle uzman personel tarafından gerçekleştirilir. Zamana karşı dirençli, kolay kolay solmayan yapıda üretildiğinden ötürü uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz özellikte üretimi gerçekleştirilir.

Hastane, okul başta olmak üzere pek çok resmi ve özel kuruma masalar üzerinde yer alan flama bayrağı ebatları tekli ve çoklu üretimlerde farklılık göstermektedir. Masalarda genellikle Türk bayrağı ile beraber konumlandırılan firma bayrakları firmanın resmiyetini ve kurumsallığını da ön plana koymaktadır. Sıcak kesim kullanılarak dijital baskı ile hazırlanan masa bayrağına sahip olmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçip gerekli bilgileri vererek siparişinizi tamamlamak yeterli olacaktır.

Özel kutusunda logolu flama bayrak teslimatı yapılarak böylelikle olası yıpranmaların önüne geçilmektedir. Özel olarak hazırlanmış karton kutuların içerisine tek tek yerleştirilerek 5 - 50 adet siparişteki bayraklarınız & flamalar için hassasiyetle adrese hızlı teslimat anlayışı çerçevesinde teslimat gerçekleştirilmektedir. Bu teslimat güvencesiyle sizler de kurumunuzun ihtiyacını en iyi şekilde karşılar nitelikte çözümden yararlanmış olacaksınız.