Yükleniyor...

Kırlangıç Bayrağı

Marmara Bayrak
Anasayfa / Blog / Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı

Kırlangıç Bayrağı

Millî bayram etkinliklerinde, resmi geçitlerde ve resmi kurum ve kuruluşların özel etkinliklerinde sıkça tercih edilen kırlangıç bayrağı firmamız tarafından imal edilmektedir.

Soldurma baskı tekniğiyle imalatı gerçekleştirildiğinden dolayı uzun yıllar renk soldurmaz hassasiyette üretilmekte ve böylece duvarları şanlı Türk bayrağımızla süsleyebilirsiniz.

Satenden Ya da Alpaka Kumaştan Kırlangıç Türk Bayrağı

Farklı ebatlarda imalatını gerçekleştirdiğimiz kırlangıç desenli Türk bayrağı şu ölçülerde üretiyoruz:

50 x 200 cm
75 x 300 cm
100 x 400 cm
150 x 600 cm olacak şekilde imalatımız sürdürülmektedir.

%100 Polyester İplikten Üretilen Kırlangıç Bayrağı

Farklı ebatlarda imalatını gerçekleştirmeye devam ettiğimiz Türk bayraklarını %100 polyester iplikten üretiyoruz. Saten ya da alpaka kumaş kullanarak binaların dış cepheleriyle uyumlu olacak şekilde üretimler gerçekleştirerek kısa süre içerisinde adrese tam teslimat gerçekleştiriyoruz.

Özel Karton Kutuda Gönderilen Kırlangıç Bayrağı İmalatı

Firmamız seri üretimlerde herhangi bir sorunla karşılaşılmadan tek tek ayrı ayrı karton kutulara yerleştirip adrese tam teslimat garantisinde kırlangıç bayrağı adres gönderimi gerçekleştirir. Siz de ihtiyacınıza uygun çözümler sunan firmamızla iletişime geçerek aradığınız ölçüleri sipariş verebilirsiniz.

Siparişinizin ardından çok kısa süre zarfında hızlı bir şekilde tarafınıza özel karton kutusu içerisinde kırlangıç desenli Türk bayrağımız gönderilecektir. Millî bayramlarda duvarları ve pencereleri süsleyen şehitlerimizin kanından rengini alan Türk bayrağının imalatını titizlikle gerçekleştiriyoruz. İvedilikle adresinize en hızlı şekilde ulaştırarak teslimatını en kısa sürede tamamlıyoruz.