Yükleniyor...

Kırlangıç Bayrak Üretimi

Marmara Bayrak
Anasayfa / Blog / Kırlangıç Bayrak Üretimi

Kırlangıç Bayrak Üretimi

Kırlangıç Bayrak Üretimi

Kırlangıç Bayrak ve Kullanım Alanları

Kırlangıç bayrak daha çok dış mekânda veya fuar alanlarında kullanılan firmayı veya markayı tanıtan temsil eden bayraklardır. Kırlangıç bayrak üretiminde standart bir ölçü olmamakla beraber istenilen ölçüde üretimi gerçekleştirilmektedir. Genellikle kristal saten kumaşla üretilmekle beraber istenilen kumaşla da üretimi gerçekleştirilen kırlangıç bayrak özel ve resmi kurumlar tarafından en çok tercih edilen bayrak türüdür.

Etkinlik Alanları, Tanıtımlar İçin Kırlangıç Bayrak

Kırlangıç bayrak özellikle, festival, tanıtım açılış gibi pek çok etkinlikte tercih edilmekte, firmaların ve kurumların tanıtımı, reklamının yapılmasına aracılık etmektedir. Firmanızın logosunun özenle işlenip hazırlanacağı kırlangıç bayrak profesyonel ekibimiz tarafından tasarlanıp son teknoloji makinelerde dijital baskı ile hazırlanmaktadır. Dikişsiz olarak üretilen kırlangıç bayrak boru ve içerisine geçirilen iple kolayca kullanılır ve kaldırılır.  Kesim teknikleri açısından farklılık gösteren kırlangıç bayraklar siz değerli müşterilerin isteği doğrultusunda farklı detaylarla şekillendirilebilmektedir.

Kırlangıç Bayrak Siparişi İçin İletişim

Üretim sırasında özenle çalışılan kırlangıç bayrak üretiminde genellikle tercih edilen kristal saten ve raşel kumaştır. Solma akma buruşma yapmaması kırlangıç bayrak üretiminde bu kumaşların seçilmesinin temel nedenidir. Her ölçüde üretiminin yapılabilir olması kullanacağınız alana göre ebatları büyültüp küçültme fırsatını sunmaktadır. Firma, kurum vb. tanıtımlarda sizi ön plana çıkartacak kırlangıç bayrak siparişi vermek için yapmanız gereken tek şey iletişim bölümünden bizlere ulaşıp gerekli bilgileri vererek siparişinizi tamamlamaktır.