Yükleniyor...

Logolu Bayrak

Marmara Bayrak
Anasayfa / Blog / Logolu Bayrak

Logolu Bayrak

Logolu Bayrak

Firmanızın tanıtımının en iyi yollarından ve neredeyse her firmada görebileceğiniz bu bayraklar, akılda kalıcı etki yaratarak reklam niteliği taşıyabilmektedir. Firmanın adından çok logosu bunun için oldukça etkilidir. Dışarıda gördüğünüz bir bayrak, davetlerde karşınıza çıkan flamalar bunlara sadece bir kaç örnek. Eğer sizde bu teknik ile firmanızın imajına yeni bir anlayış katmak istiyorsanız firmanızın logosu bayraklara işleyebilirsiniz. Tekli, ikili üçlü veya sivri flama olarak adlandırılan bayraklardan hemen sipariş verebilirsiniz. Logolu bayrak şirketiniz için büyük bir fırsat olabilir. İstediğiniz özelliklerde bayraklar sipariş verebilirsiniz.

Nasıl Bir Bayrak Türü Tercih Etmeliyim

Bayraklar üretilirken kurallara uygun üretilir ve iç ve dış mekanlara göre ebatlarında, ölçülerinde ve kumaşlarında değişkenlik göstermektedirler. Eğer firmanızın logosunun olduğu bayrak direkte asılı olmasını istiyorsanız özel kumaş ve ebatlarda üretilir. Eğer çalışma masalarının üzerinde, masa bayrağı olarak üretilsin istiyorsanız yine direğinden kumaşına kadar istediğiniz şekilde imal edilir.

Logolu bayrak, sadece firmanızın reklamı için değil aynı zamanda sizin tanılılığınızı da sağlar. Katıldığınız özel davetlerde sizi diğer firmalardan ayrı ve özel kılabilir. Yaratıcılığınızı bir bayrak ile tamamladığınızda yeni müşterilerinize kapılarınızı açmış olursunuz. Tek yapmanız gereken dış mekanda mı veya iç mekanda mı olacağını kararlaştırmak, kumaşını ve ebatını belirlemek ve en kısa zamanda bunu bildirmek. Tercih ettiğiniz mekanlara göre kumaşlar değişebilir ama o şartlara göre de kalitelilerdir.