Yükleniyor...

Logolu Flama

Marmara Bayrak
Anasayfa / Blog / Logolu Flama

Logolu Flama

Logolu Flama

Kurum & kuruluşun logolu flama ihtiyaca özel ebatlarda üretilmektedir. Çift dikiş uygulaması kenarlarda uygulanarak göndere çekilirken sağlamlığı arttırıldı.

Flamanın tek kat rakel kumaş yüzeyine dijital baskı tekniğiyle hazırlanması titizlikle uzman personel tarafından gerçekleştirilir. Zamana karşı dirençli, kolay kolay solmayan yapıda üretildiğinden ötürü uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz özellikte üretimi gerçekleştirilir.

Öne Çıkan Logolu Flama Ölçüleri

  • 70x105
  • 100x150
  • 200x300
  • 400x600

cm cinsinden en çok tercih edilen ölçüleridir. Bu ölçülerin dışında talep ettiğiniz ebatlar için firmayla iletişime geçerek logonuzu da göndererek hızlı teslimat garantisiyle siparişinizi teslim alabilirsiniz.

Krom Malzemeden Paslanmaz Logolu Flama Direği

Kromdan üretilmiş paslanmaz flama direği sayesinde deformasyon sorunlarını bütünüyle önledik. Bunun yanı sıra polyester uçkurluk iplik tercih edilerek kenarlarda çift kat dikiş uygulaması tercih edildiğini de ilave etmemiz gerekiyor. Flama kurum ve kuruluşun ihtiyacını karşılar nitelikte farklı ölçülerde cm cinsinden imal edilmektedir.

Üretimde daima yerli imalat güvencesi hakimdir. İleri teknoloji dijital baskı teknikleri tercih edilerek hem zamandan hem de maliyetten yüksek oranda tasarruf sağlanmaktadır.

Özel Kutuda Logolu Flama Teslimat Güvencesi

Özel kutusunda logolu flama teslimatı yapılarak böylelikle olası yıpranmaların önüne geçilmektedir. Özel olarak hazırlanmış karton kutuların içerisine tek tek yerleştirilerek 5 - 50 adet siparişteki bayraklarınız & flamalar için hassasiyetle adrese hızlı teslimat anlayışı çerçevesinde teslimat gerçekleştirilmektedir. Bu teslimat güvencesiyle sizler de kurumunuzun ihtiyacını en iyi şekilde karşılar nitelikte çözümden yararlanmış olacaksınız.