Yükleniyor...

Masa Bayrakları İmalatı

Marmara Bayrak
Anasayfa / Blog / Masa Bayrakları İmalatı

Masa Bayrakları İmalatı

Masa Bayrakları İmalatı

Masa Bayrağı ve Kullanım Alanları

Kurumsallığın en önemli simgelerinden biri olan bayrakların farklı türleri vardır bunlardan biri de masa bayrağıdır. Masa bayrakları imalatı Türk bayrağı şeklinde olabileceği gibi firmanızın logosunu ve adını barındıran şekillerde de basılmaktadır. Genellikle yönetici masalarında, toplantı odalarında, konferanslarda, konuşma masalarında kürsülerde yer alan masa bayrağı Türk bayrağı ile birlikte kullanılmaktadır. Firmanız, kurumunuzun adı ve logosunun kolayca basılabileceği masa bayrağı tekli veya çoklu şekillerde talebinize göre üretilmektedir.

Masa Bayrakları İmalatında Kullanılan Malzemeler

Standart ebatlarda üretilen masa bayrağı talep ettiğiniz özelliklerde dijital olarak özenle basılmaktadır. Krom ve pirinç direkler kullanılarak hazırlanan masa bayrağı buruşma, solma yapmayan kristal kumaş ile hazırlanmaktadır. Özel logo ve sizin istediğiniz tasarımla uzman ekibimiz tarafında kolayca hazırlanıp size teslim edilmektedir. Firmanız için prestij kaynağı olan ve güvenirliği ortaya koyan masa bayrağı üretiminde kaliteli işçilik ve malzeme kullanan firmamız siz değerli müşterilerin memnuniyetini önemsemektedir

Masa Bayrağı Siparişi İçin İletişim

Hastane, okul başta olmak üzere pek çok resmi ve özel kuruma masalar üzerinde yer alan masa bayrağı ebatları tekli ve çoklu üretimlerde farklılık göstermektedir. Masalarda genellikle Türk bayrağı ile beraber konumlandırılan firma bayrakları firmanın resmiyetini ve kurumsallığını da ön plana koymaktadır. Sıcak kesim kullanılarak dijital baskı ile hazırlanan masa bayrağına sahip olmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçip gerekli bilgileri vererek siparişinizi tamamlamak yeterli olacaktır.