Yükleniyor...

Türk Bayrağı 100x150 Cm

Marmara Bayrak
Anasayfa / Blog / Türk Bayrağı 100x150 Cm

Türk Bayrağı 100x150 Cm

Türk Bayrağı 100x150 Cm

Türk Bayrağı 100x150 Cm

Türk Bayrağı 100x150 Cm, genellikle direk bayrağı olarak okullarda veya resmi kurumlarda kullanılmak üzere tasarlanmaktadır. Bu bayrakta tercih edilen kumaş dış hava koşullarına uyumlu olması nedeniyle raşel kumaştır. Fabrikasyon olarak üretilen Türk bayrağı, yıkama ve ütüleme hususunda hassas değildir. Sipariş verildikten sonra dilediğiniz miktarda Türk bayrağı, kargoyla dilediğiniz adrese gönderilmektedir.

100x150 Türk Bayrağı Nerelerde Kullanılır?

100x150 Türk bayrağı, genellikle direk bayrağı olarak kullanılır. Okullarda, iş yerlerinde veya resmi kurumlarda bu bayrak türüne rastlayabilirsiniz. Bayrağın üretimi de kullanım yerine göre farklılık arz etmektedir. Dış alanda kullanacağınız Türk bayraklarında genellikle raşel kumaş tercih edilmektedir. Bu bayrakların dış hava koşullarına karşı dayanıklı olarak üretilmesi en büyük hedeftir. Kapalı alanlarda kullanılacak Türk bayraklarında ise genellikle alpaka kumaş tercih edilmektedir. Bayrak kenarları genellikle çift dikişlidir ve aşındırma baskı tekniği kullanılarak üretilmektedir.

100x150 Türk Bayrağı Fiyatları

100x150 Türk bayrağı satın almak istiyorsanız öncelikle bu bayrağı nerede kullanacağınıza karar vermeniz gerekmektedir. Bayrakları yalnızca bayramlarda kullanmak istiyorsanız kumaşı orta kaliteli olarak seçebilirsiniz. Fakat bayrakları bina cephesinde veya direklerde kullanmak istiyorsanız dış cephe koşullarına uyumlu bir bayrak kullanmanız tavsiye edilmektedir. İki bayrak türü arasında fiyat farklılıkları olacaktır. Kullanım amacını dikkate alarak bayrak tercihi yapmanız uzun seneler boyunca farklı bayrak satın alma olasılığınızın önüne geçecektir. Bu nedenle fiyat farklılıklarına takılmadan sizin için uyumlu olan bayrağı satın almalısınız.